Karty Tarota

Boski Tarot. Dziedzictwo zaginionej cywilizacji – Ciro Marchetti

Talii Tarota jest wiele, zaś boska tylko jedna. Oto najpiękniejsza talia, jaka wyszła spod ręki wybitnego, cenionego artysty. Dzięki niemu poznasz karty tarota, których boskość przedstawia się w wielu wymiarach. Talia jest efektem ponad trzech tysięcy godzin pracy Ciro Marchetti, wspierającego się przez cały ten czas doświadczeniem znanych, międzynarodowych tarocistów. Karty zaskakują zarówno bogactwem detali, śmiałą kreską, jak i wspaniałymi kolorami. Opatrzone są komentarzami nauczycieli oraz Mistrza Tarota. 

Talia może być używana do medytacji, poszukiwań wiodących w głąb duszy, odczytywania przyszłości i wielu innych rzeczy. Karty Boskiego Tarota mogą być rozsądnym przyjacielem, który oferuje Ci porady, wskazówki i spostrzeżenia na temat ważnych kwestii w twoim życiu i w życiu ludzi, których znasz. Gdy poznasz boskiego tarota przestaniesz korzystać z darmowych wróżb czy tarota online.

Poza interpretacją poszczególnych kart, dołączony do talii podręcznik krok po kroku wprowadzi Cię w świat cywilizacji, która pozornie przeminęła przed wiekami, ale do dziś wywiera na nas potężny wpływ. Każda opisana w nim karta, oprócz obszernej analizy znaczenia kart tarota, została również opatrzona komentarzem najbardziej cenionych współczesnych nauczycieli sztuki Tarota. Talia 78 kart z podręcznikiem.

Talia oparta na przeszłości – otwiera przed tobą wrota przyszłości.

Karty Ridera Waite’a – proste i skuteczne – Barbara Antonowicz-Wlazińska

Jesteś gotów wyruszyć w ciekawą podróż… w głąb siebie. Warto znaleźć na nią czas, bo – jak widział to światowej sławy badacz naszej podświadomości Carl Gustaw Jung – dzięki niej możemy odkryć w sobie kogoś, kim możemy być zaskoczeni. Talia pomoże Ci zajrzeć w głąb swojej duszy co ułatwi poznanie Twoich uczuć, marzeń, prawdziwych potrzeb i tęsknot.

Może właśnie dzięki spotkaniom z tymi przepięknymi symbolami kart Tarota Ridera Waite’a zaczniesz dostrzegać coraz więcej okazji do zmian w swoim życiu, do uśmiechu i radości? Może poczujesz, że otwierasz się na ciekawy świat swojej podświadomości? Może zauważysz, że czasami warto przyglądać się sobie i światu od innej strony? Kto wie? Jak z każdą podróżą… nigdy nie wiadomo, z jakimi wrażeniami się z niej wróci! Talia 78 kart z podręcznikiem opisującym jak interpretować karty tarota.

Wyrusz w podróż w głąb siebie

Tarot prosty i skuteczny – Alla Alicja Chrzanowska

Tarot prosty i skuteczny może służyć do spojrzenia w przyszłość, oceny sytuacji obecnej i zrozumienie tego, co wywiera na Ciebie wpływ z przeszłości. Może pomóc w rozstrzyganiu problemów życiowych, poznaniu swojego wnętrza, ułatwieniu podjęcia decyzji. Doskonale nadaje się do diagnozy i analizy psychologicznej, a nawet do pracy z głębokimi pokładami naszej psychiki – podświadomością i nadświadomością.

Magiczną przygodę z tarotem warto zacząć od książki z opisem kart. Jasny i przejrzysty przekaz wraz z licznymi przykładami ciekawych rozkładów pomogą ci nawiązać dialog z Tarotem. Piękne, tradycyjne karty, z czytelną symboliką i krótką podpowiedzią interpretacji na każdej z nich są prawdziwą pomocą w zrozumieniu talii – 78 kart, które tworzą całościowy opis ludzkiego losu. Ta książka to podstawowy podręcznik dla osób początkujących opracowany przez wybitną znawczynię tematu. Do książki dołączona została talia z kartami marsylskimi. Postaw tarota i wkrocz do grona tarocistów szybciej, niż myślisz.

Początki wcale nie muszą być trudne!

Tarot lekarz duszy – Manuela Klara Olszewska

Tarot ukazuje pytającemu pewne kierunki i alternatywy, które mogą się wydarzyć w przyszłości. Wyjaśnia, jakie zdarzenia z przeszłości mają na nie wpływ oraz jak ewentualnie je naprawić czy zmienić. Potraktuj wróżby z kart tarota jako narzędzie pracy psychologa by spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Karty pomogły już wielu osobom, sprawdź, jak mogą pomóc Tobie.

Jeśli czujesz się źle i wydaje ci się, że Twoja dusza jest tego przyczyną, oto talia z podręcznikiem, które mogą okazać się jedynym w swoim rodzaju terapeutą twojego zbolałego wnętrza. Dzięki książce z łatwością poznasz symbolikę oraz znaczenie poszczególnych kart. Szczegółowe opisy seansów terapeutycznych sprawiają, że książkę tę czyta się nie jak poradnik, lecz jak znakomitą powieść.

Książka w połączeniu z kartami stanowić będzie balsam dla Twojej duszy, lek który musisz tylko zgodzić się przyjąć. Książka-podręcznik z talią 78 kart.

Ulecz swoja duszę

Tarot archetypowy – Manuela Klara Olszewska

Tarot może służyć do analizy osobowości, doradztwa życiowego, medytacji, zgłębienia wiedzy o samym sobie lub pomocy innym. Tarot pozwoli ci spojrzeć na siebie obiektywnie i wpłynie na dokonywanie dobrych wyborów.

Autorka tarota archetypowego Manuela Klara Olszewska jest postacią wyjątkową, zarówno w polskiej astropsychologii, jak i w pojmowaniu i interpretacji Tarota. Lata praktyki zaowocowały wypracowaniem przez nią autorskiej metody interpretacji Arkanów Tarota. Oto synteza jej niezwykłych umiejętności – wspaniałe karty z poradnikiem.

W dołączonej do książki talii kart, zawarta jest wiedza i doświadczenie, a także jakaś cudowna tajemnica… Pobudza ona naszą intuicję do przebicia się przez warstwę niewiedzy, wszak karty te są kluczem do zrozumienia świata… i siebie. W książce zawarto szczegółowe opisy znaczenia wszystkich symboli znajdujących się na kartach. Dzięki nim szybko i bezbłędnie zinterpretujesz przesłanie, jakie Arkana mają dla Ciebie. Książka-podręcznik z talią 78 kart.

Twój klucz do zrozumienia siebie

Złoty tarot- Wróżbita Soleil, Tarocistka Magdalena

Ta wyjątkowa talia powstała jako owoc współpracy znakomitej graficzki, cenionej tarocistki i wykwalifikowanego wróżbity. Ponieważ nad całym procesem tworzenia ilustracji czuwali profesjonaliści, każda z kart jest nie tylko piękna, ale i pełna odpowiedniej symboliki.

W skład zestawu wchodzi także podręcznik opisujący poszczególne karty, również w pozycjach odwróconych, oraz najpopularniejsze rozkłady. Pełno jest w nim praktycznych porad dla osób, które po raz pierwszy będą używały Tarota. Opisy złoconych kart są wyczerpujące, a jednocześnie zwięzłe, dzięki czemu każdy będzie mógł dokonywać głębszych interpretacji odczytów w oparciu o własną intuicję. Gdy poznasz tą talie kart tarota przestaniesz korzystać z tarota online czy darmowych horoskopów. Talia doskonale sprawdzi się zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych tarocistów. Talia 78 kart z podręcznikiem.

Złoty Tarot – bezcenna wróżba.