Karty Tarota

Tarot - Robert Lichodziejewski

Karty autorstwa Roberta Lichodziejewskiego to wyjątkowa interpretacja Tarota. Tradycyjna symbolika Tarota Ridera Waite’a została przedstawiona za pomocą autorskiej wizji. Najbardziej charakterystyczne są barwne ilustracje, które czynią te karty wyjątkowo oryginalnymi. Nasycone kolory nie mają wiele wspólnego z mroczną wizją, z którą często kojarzy się Tarot. Niemniej jednak, dzięki nieprzeciętnej interpretacji karty nie tracą na tajemniczości charakterystycznej dla Tarota. Szczegółowe ilustracje zawierają wszystkie jego symbole, dzięki czemu karty są idealne dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą sztuką, jak i dla znawców. Karty są kwintesencją niezwykłej sztuki Tarota, a obcowanie z nimi dostarczy wszystkim niesamowitych przeżyć i nowych doświadczeń.

Dzięki tej niezwykłej i nowatorskiej talii kart Tarota poznasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a także dowiesz się, co Cię czeka w przyszłości. Zrozumiesz, jakie znaczenie mają karty Wisielec, Cesarz czy Koło Fortuny. Odkryjesz, co przyniesie Tobie los i poznasz najbardziej odpowiednie momenty na zaplanowanie przeprowadzki, kupno mieszkania czy zmianę pracy. Karty podpowiedzą Ci w sferze miłosnej, a swoim znaczeniem pomogą rozwiązać problemy w związku. Dzięki nim osiągniesz sukces w każdej dziedzinie, zrobisz karierę i przyciągniesz miłość. Talia autorstwa Roberta Lichodziejewskiego to połączenie pięknej sztuki graficznej i wskazówek największych ekspertów w tej dziedzinie, co gwarantuje niezapomniane przeżycia i nowe doświadczenia podczas pracy z Tarotem.

Odkryj nową odsłonę Tarota.

Boski Tarot. Dziedzictwo zaginionej cywilizacji – Ciro Marchetti

Talii Tarota jest wiele, zaś boska tylko jedna. Oto najpiękniejsza talia, jaka wyszła spod ręki wybitnego, cenionego artysty. Dzięki niemu poznasz karty tarota, których boskość przedstawia się w wielu wymiarach. Talia jest efektem ponad trzech tysięcy godzin pracy Ciro Marchetti, wspierającego się przez cały ten czas doświadczeniem znanych, międzynarodowych tarocistów. Karty zaskakują zarówno bogactwem detali, śmiałą kreską, jak i wspaniałymi kolorami. Opatrzone są komentarzami nauczycieli oraz Mistrza Tarota. 

Talia może być używana do medytacji, poszukiwań wiodących w głąb duszy, odczytywania przyszłości i wielu innych rzeczy. Karty Boskiego Tarota mogą być rozsądnym przyjacielem, który oferuje Ci porady, wskazówki i spostrzeżenia na temat ważnych kwestii w twoim życiu i w życiu ludzi, których znasz. Gdy poznasz boskiego tarota przestaniesz korzystać z darmowych wróżb czy tarota online.

Poza interpretacją poszczególnych kart, dołączony do talii podręcznik krok po kroku wprowadzi Cię w świat cywilizacji, która pozornie przeminęła przed wiekami, ale do dziś wywiera na nas potężny wpływ. Każda opisana w nim karta, oprócz obszernej analizy znaczenia kart tarota, została również opatrzona komentarzem najbardziej cenionych współczesnych nauczycieli sztuki Tarota. Talia 78 kart z podręcznikiem.

Talia oparta na przeszłości – otwiera przed tobą wrota przyszłości.

Karty Ridera Waite’a – proste i skuteczne – Barbara Antonowicz-Wlazińska

Jesteś gotów wyruszyć w ciekawą podróż… w głąb siebie. Warto znaleźć na nią czas, bo – jak widział to światowej sławy badacz naszej podświadomości Carl Gustaw Jung – dzięki niej możemy odkryć w sobie kogoś, kim możemy być zaskoczeni. Talia pomoże Ci zajrzeć w głąb swojej duszy co ułatwi poznanie Twoich uczuć, marzeń, prawdziwych potrzeb i tęsknot.

Może właśnie dzięki spotkaniom z tymi przepięknymi symbolami kart Tarota Ridera Waite’a zaczniesz dostrzegać coraz więcej okazji do zmian w swoim życiu, do uśmiechu i radości? Może poczujesz, że otwierasz się na ciekawy świat swojej podświadomości? Może zauważysz, że czasami warto przyglądać się sobie i światu od innej strony? Kto wie? Jak z każdą podróżą… nigdy nie wiadomo, z jakimi wrażeniami się z niej wróci! Talia 78 kart z podręcznikiem opisującym jak interpretować karty tarota.

Wyrusz w podróż w głąb siebie

Tarot prosty i skuteczny – Alla Alicja Chrzanowska

Tarot prosty i skuteczny może służyć do spojrzenia w przyszłość, oceny sytuacji obecnej i zrozumienie tego, co wywiera na Ciebie wpływ z przeszłości. Może pomóc w rozstrzyganiu problemów życiowych, poznaniu swojego wnętrza, ułatwieniu podjęcia decyzji. Doskonale nadaje się do diagnozy i analizy psychologicznej, a nawet do pracy z głębokimi pokładami naszej psychiki – podświadomością i nadświadomością.

Magiczną przygodę z tarotem warto zacząć od książki z opisem kart. Jasny i przejrzysty przekaz wraz z licznymi przykładami ciekawych rozkładów pomogą ci nawiązać dialog z Tarotem. Piękne, tradycyjne karty, z czytelną symboliką i krótką podpowiedzią interpretacji na każdej z nich są prawdziwą pomocą w zrozumieniu talii – 78 kart, które tworzą całościowy opis ludzkiego losu. Ta książka to podstawowy podręcznik dla osób początkujących opracowany przez wybitną znawczynię tematu. Do książki dołączona została talia z kartami marsylskimi. Postaw tarota i wkrocz do grona tarocistów szybciej, niż myślisz.

Początki wcale nie muszą być trudne!

Tarot lekarz duszy – Manuela Klara Olszewska

Tarot ukazuje pytającemu pewne kierunki i alternatywy, które mogą się wydarzyć w przyszłości. Wyjaśnia, jakie zdarzenia z przeszłości mają na nie wpływ oraz jak ewentualnie je naprawić czy zmienić. Potraktuj wróżby z kart tarota jako narzędzie pracy psychologa by spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Karty pomogły już wielu osobom, sprawdź, jak mogą pomóc Tobie.

Jeśli czujesz się źle i wydaje ci się, że Twoja dusza jest tego przyczyną, oto talia z podręcznikiem, które mogą okazać się jedynym w swoim rodzaju terapeutą twojego zbolałego wnętrza. Dzięki książce z łatwością poznasz symbolikę oraz znaczenie poszczególnych kart. Szczegółowe opisy seansów terapeutycznych sprawiają, że książkę tę czyta się nie jak poradnik, lecz jak znakomitą powieść.

Książka w połączeniu z kartami stanowić będzie balsam dla Twojej duszy, lek który musisz tylko zgodzić się przyjąć. Książka-podręcznik z talią 78 kart.

Ulecz swoja duszę

Tarot archetypowy – Manuela Klara Olszewska

Tarot może służyć do analizy osobowości, doradztwa życiowego, medytacji, zgłębienia wiedzy o samym sobie lub pomocy innym. Tarot pozwoli ci spojrzeć na siebie obiektywnie i wpłynie na dokonywanie dobrych wyborów.

Autorka tarota archetypowego Manuela Klara Olszewska jest postacią wyjątkową, zarówno w polskiej astropsychologii, jak i w pojmowaniu i interpretacji Tarota. Lata praktyki zaowocowały wypracowaniem przez nią autorskiej metody interpretacji Arkanów Tarota. Oto synteza jej niezwykłych umiejętności – wspaniałe karty z poradnikiem.

W dołączonej do książki talii kart, zawarta jest wiedza i doświadczenie, a także jakaś cudowna tajemnica… Pobudza ona naszą intuicję do przebicia się przez warstwę niewiedzy, wszak karty te są kluczem do zrozumienia świata… i siebie. W książce zawarto szczegółowe opisy znaczenia wszystkich symboli znajdujących się na kartach. Dzięki nim szybko i bezbłędnie zinterpretujesz przesłanie, jakie Arkana mają dla Ciebie. Książka-podręcznik z talią 78 kart.

Twój klucz do zrozumienia siebie

Złoty tarot- Wróżbita Soleil, Tarocistka Magdalena

Ta wyjątkowa talia powstała jako owoc współpracy znakomitej graficzki, cenionej tarocistki i wykwalifikowanego wróżbity. Ponieważ nad całym procesem tworzenia ilustracji czuwali profesjonaliści, każda z kart jest nie tylko piękna, ale i pełna odpowiedniej symboliki.

W skład zestawu wchodzi także podręcznik opisujący poszczególne karty, również w pozycjach odwróconych, oraz najpopularniejsze rozkłady. Pełno jest w nim praktycznych porad dla osób, które po raz pierwszy będą używały Tarota. Opisy złoconych kart są wyczerpujące, a jednocześnie zwięzłe, dzięki czemu każdy będzie mógł dokonywać głębszych interpretacji odczytów w oparciu o własną intuicję. Gdy poznasz tą talie kart tarota przestaniesz korzystać z tarota online czy darmowych horoskopów. Talia doskonale sprawdzi się zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych tarocistów. Talia 78 kart z podręcznikiem.

Złoty Tarot – bezcenna wróżba.