Karty Anielskie

Anielski Tarot – Dr Doreen Virtue, Radleigh C. Valentine​

Tarot jest jednym z najlepszych sposobów na otrzymanie dokładnego przewodnictwa dotyczącego przyszłości i odpowiedzi na dręczące Cie pytania. Talia łączy w sobie starożytną sztukę wróżbiarską z bezpieczeństwem i przepełnionym miłością przesłaniem kart anielskich co sprawia, że z każdej karty można wyczytać dodatkowe wsparcie i rady. Z każdej karty zostały usunięte wszelkie negatywne słowa i symbole. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym praktykiem Tarota, czy też po raz pierwszy spotykasz się z tą talią, przesłania, jakie dzięki niej uzyskasz powinny podnieść na duchu, wskazać właściwą drogę i udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania.

Do kart wchodzących w skład Arkan Wielkich zostali przypisani Archaniołowie, do których modlitwy znajdziesz w dołączonym podręczniku. Podręcznik opisuje szczegółowe znaczenie wszystkich kart. Pozwala na uzyskanie pomocy już od „pierwszego spojrzenia”. Autorzy mistrzowsko zachowali dużą liczbę detali, jednocześnie upraszczając interpretację.

Anielski Tarot jest efektem współpracy trzech wybitnych autorytetów. Doskonale znana polskim czytelnikom Doreen Virtue zasłynęła publikacjami dotyczącymi kontaktowania się z aniołami i elementalami. Radleigh Valentine jest popularnym mówcą, autorem, przewodnikiem duchowym i dziennikarzem radiowym. Ilustracje na kartach zostały stworzone przez Steve’a A. Robertsa. Zadbał on o to, by każda z nich była nie tylko piękna i pozytywna, ale jednocześnie, by zachowała magiczną moc grafik tradycyjnego Tarota. Owocem pracy tej trójki artystów jest pierwsza talia, która jest w 100% łagodna i godna zaufania.

Bezpieczna wróżba – dobra przyszłość.

Karty. Anielskie wsparcie w miłości – Dr Doreen Virtue

Oto pierwsza na polskim rynku talia anielskich kart poświęcona miłości. Dzięki niej z łatwością rozpoznasz osobę, która jest Ci pisana. Karty wskażą również najlepsze momenty na wprowadzenie związku na wyższy poziom, zdecydowanie się na zaręczyny lub ślub. Jeśli jesteś nieszczęśliwy z obecnym partnerem, talia ta podpowie Ci, czy powinieneś dalej walczyć o ten związek, czy go zakończyć. Możesz z ich pomocą uzdrowić związek – zarówno swój, jak i najbliższych. Dzięki tej wyjątkowej talii poznasz problemy, które dopiero mogą się pojawić w Twoich relacjach partnerskich. Niewykluczone, że dotychczas odpychałeś miłość, która pragnęła zawitać w Twoim życiu. Anioły wskażą Ci, jak dostrzec w tłumie tę jedyną, pisaną Ci osobę.

Kiedy dokonujesz karcianej wróżby dotyczącej miłości i związku, nawiązujesz kontakt z Romantycznymi Aniołami, które pomogą znaleźć odpowiedź na pytania dotyczące życia uczuciowego. Karty wiedzą, co kryje się w Twoim sercu, dlatego za każdym razem otrzymasz dokładne wskazówki. Dodatkowo do talii dołączony jest podręcznik, który udzieli instrukcji posługiwania się nią oraz wyjaśni znaczenie każdej karty.

Wpadnij w sidła miłości!

Dar od aniołów. Karty misji życiowej – dr Doreen Virtue

Codzienność nie spełnia Twoich oczekiwań? Czujesz, że obecna praca nie przynosi Ci satysfakcji? Masz problem z określeniem drogi, którą powinieneś podążać? Skorzystaj już dzisiaj z anielskiego wsparcia!

Karty te pomogą Ci w poznaniu Twojej misji życiowej. Choć możesz o tym nie wiedzieć, Twoja dusza wybrała dla siebie misję jeszcze przed narodzinami. Brak satysfakcji z codziennych zajęć może oznaczać, że zboczyłeś z zaplanowanej dla siebie ścieżki – zarówno tej duchowej, jak i zawodowej. Teraz możesz na nią z łatwością powrócić. Musisz tylko wsłuchać się w przekaz płynący wprost z niebios i podążać za jego wskazówkami. Anioły pomogą Ci przepełnić codzienność harmonią i bogactwem pojawiających się możliwości.

Dołączony do talii podręcznik nie tylko szerzej rozwinie przesłanie każdej karty, lecz jednocześnie pozwoli Ci je dostosować do Twojej osobistej sytuacji życiowej. Ważnym momentem wróżenia jest wybór karty. Zwracaj uwagę na reakcję Twojego ciała, które wypełni się radością, spokojem i miłością, gdy będziesz na właściwej drodze. Podręcznik zdradza także sposoby robienia układów z kilku kart, dzięki którym inaczej spojrzysz nie tylko na teraźniejszość, przyszłość, ale i przeszłość.

Pozwól Aniołom prowadzić się przez życie!

Przesłania aniołów. Każdego dnia inne – dr Doreen Virtue

Karty anielskie to pozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Bajecznie kolorowe, zachwycające złoceniami, jednym słowem – anielskie.

Nie traktują one o aniołach jedynie w teorii, ale umożliwią każdemu pozostanie w stałym kontakcie z jego własnym niebiańskim doradcą. Po co? Po to, by móc usłyszeć anielskie rady i wkroczyć na ścieżkę szczęśliwego, spełnionego życia.

Anioły mogą stać się twoimi przewodnikami w każdej sprawie, nie tylko podczas podejmowania kluczowych decyzji, ale również przy próbach sprostania wyzwaniom dnia codziennego. Talię możesz potraktować jako swego rodzaju horoskop dzienny, tygodniowy lub dobrą wróżbę. Gdy się wahasz, gdy jesteś blisko płaczu, gdy nie wiesz, która droga jest słuszna. Dadzą Ci drogowskaz, jak osiągnąć sukces w biznesie i w życiu osobistym. A co najważniejsze – nigdy się nie mylą. Wpuść anioły do swojego życia a twoja ziemska egzystencja zmieni się w niebo. Wystarczy chwila koncentracji, wyciągnięcie karty i już masz anielską radę odnoszącą się do twoich spraw bądź problemów najbliższych ci osób. Trzy bardzo proste kroki. Kroki do… szczęścia. Do tali dołączony jest podręcznik pracy z kartami anielskimi oraz opisem ich znaczenia.

Więcej na temat przesłania aniołów znajdziesz w książce „Przesłania aniołów, każdego dnia inne” Doreen Virtue.

Zapytaj kart i poznaj odpowiedź

Karty Archanioła Michała – dr Doreen Virtue

Przed tobą możliwość skorzystania z pomocy jednego z najpotężniejszych anielskich przedstawicieli – Archanioła Michała, który czuwa nad Tobą i jest gotów na każde Twe wezwanie. Ta istota bardzo ceni sobie Twoje zdanie i nie zrobi niczego bez wyraźnej prośby. Chce on pomóc Ci z czystej, nieskrywanej miłości.

Wykorzystaj te karty, by skontaktować się z nim. Poproś o wsparcie, radę lub po prostu podziękuj za okazane łaski. Skorzystaj z jego pomocy i otocz ochroną swój dom, rodzinę, pracę czy zdrowie. Uzyskanie jego wstawiennictwa ułatwią modlitwy i sentencje. Dołączona instrukcja zapewni ci pewną i nieomylną interpretację słów Archanioła. Dzięki pięknej szacie graficznej i gustownym, złotym wykończeniom nawiążesz z nim kontakt w sposób prosty i wyjątkowo przyjemny. Każda karta to podszept archanioła – usłysz jego wskazówki i wykorzystaj je! Talia 44 kart z podręcznikiem.

Usłysz głos Archanioła Michała i wykorzystaj jego wskazówki!

Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela – dr Doreen Virtue

Jak każdy Archanioł, Rafael też ma swoją specjalizację, jest nią zdrowie i leczenie. Imię Rafael oznacza „ten, który uzdrawia” dlatego archanioł pomaga każdemu, kto go wezwie. Doradza początkującym jak i profesjonalnym uzdrowicielom oraz pomaga wszelkim chorym istotom, zarówno ludziom, jak i zwierzętom.

Jeśli czasem zastanawiasz się, jak poprawić zdrowie swoje czy bliskiej osoby, chcesz cieszyć się dobrym samopoczucie, a może pragniesz obudzić w sobie uzdrowicielskie moce – Archanioł Rafael obdaruje Cię pomocą i przewodnictwem. Podczas modlitwy o uzdrawianie lub pomoc przy leczeniu Rafael często przekazuje porady poprzez wpływanie na naszą intuicję, przywoływanie myśli, snów, znaków lub wizji. Porady zdrowotne są bardzo różnorodne: możesz dowiedzieć się, że w diecie jest za dużo kofeiny, że organizm potrzebuje detoksykacji lub, że otrzymane wyniki badań musisz skonsultować z innym lekarzem. Jeśli zaczniesz korzystać z tej talii, to moc Archanioła już nigdy cię nie opuści.

Z kartami możesz pracować według podanych w podręczniku wskazówek, bądź możesz łączyć je z innymi taliami np. „Przesłania aniołów”, „Dar od aniołów”, przez co rozszerzysz zakres uzyskiwanej pomocy. Dodatkowo oprócz podstawowego znaczenia, każda karta zawiera przepiękny wizerunek Archanioła i modlitwę do niego, a dołączony przewodnik – dodatkowe interpretacje.

Więcej na temat Archanioła znajdziesz w książce „Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela” Doreen Virtue.

Od teraz uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela już nigdy Cię nie opuści.

Duchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie – Sonia Choquette

Chcesz, żeby ktoś pomógł podjąć Ci ważną decyzję? Znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia? Potrzebujesz czyjejś pomocnej dłoni? Od tej chwili, gdy będziesz w podobnej sytuacji, zawsze możesz sięgnąć po tę talię, która będzie Twoim niezawodny zestawem wsparcia. Duchowi przewodnicy – posłańcy, uzdrowiciele, nauczyciele, Świetlne Istoty oraz anioły udzielą Ci wsparcia i wskażą najlepsze rozwiązania w każdej sytuacji Twojego życia. Celem talii jest poprowadzenie Cię przez bieżące i nadchodzące wydarzenia i wyzwania oraz nawiązanie bezpośredniego kontaktu z osobistymi przewodnikami duchowymi i boskimi pomocnikami. Są oni przy Tobie, by pomóc Ci skutecznie radzić sobie z wszelkimi problemami i przemianami. To wsparcie, które nigdy cię nie zawiedzie, bo tylko od ciebie zależy, czy pozwolisz sobie pomóc.

Dzięki dołączonej instrukcji, która poszerza znaczenie karty i dostarcza dodatkowych informacji, będziesz w stanie dokładnie przyjrzeć się danej kwestii.

Z talii możesz korzystać na kilka sposobów, np. jako zbiór przesłań od twojego osobistego, duchowego systemu wsparcia, który wskaże najlepsze rozwiązanie i wsparcie w każdej sytuacji. Bądź otwarty na przyjęcie oferowanego Ci przewodnictwa. Talia 52 kart z podręcznikiem.

Więcej na temat duchowych przewodników przeczytać możesz w książceDuchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie” Sonia Choquette

Przewodnicy duchowi zawsze są z Tobą i tylko czekają, aż zwrócisz się do nich o pomoc.

Kryształowe przesłania aniołów. Karty i podręcznik – dr Doreen Virtue

Z pewnością każdy z nas znalazł się w sytuacji, która była trudna i wydawała się być bez wyjścia. Często sami nie jesteśmy w stanie sobie pomóc, a dobre rady innych zdają się nie wystarczać. Co zatem robić? W takich momentach z pomocą przychodzą nam anioły – boscy zesłańcy z Nieba, którzy zawsze nam pomagają, otaczają nas swoją miłością i opieką, a także dobrą radą podnoszą na duchu w chwilach zwątpienia. To właśnie ich moc i energia sprawia, że pozornie niemożliwe rzeczy są na wyciągniecie ręki, a rozwiązanie problemów przychodzi nam z łatwością. Podobnie jest z kryształami, a połączenie tych dwóch boskich pierwiastków może zdziałać cuda.

 

Dołączony do kart podręcznik wyjaśni Ci znaczenie każdej z kart i zastosowanie przypisanego do niej kryształu. Dzięki niemu dowiesz się, jak interpretować anielskie odpowiedzi, by stały się jasne i pełne wsparcia. Będzie stanowił on doskonałą pomoc w chwilach wewnętrznych rozterek duchowych, trudnych sytuacjach lub gdy potrzebujesz krótkiej i pokrzepiającej odpowiedzi. Unikniesz problemów i stale będziesz objęty anielską opieką, a anioły będą służyły Tobie dobrą radą, zawsze, gdy o to poprosisz. Używając kryształów wzmocnisz swoje intencje i odczyty. Talia 44 kart z podręcznikiem

 

Anielskie przesłania wzmocnione mocą kryształów!

 

Karty anielska odpowiedź. Karty i podręcznik – dr Doreen Virtue, Radleigh Valentine

Autorzy bestsellerowego Anielskiego Tarota ponownie połączyli swoje siły, by stworzyć talię, jakiej jeszcze nie było. Pozwala ona zasięgnąć porady aniołów dosłownie w każdej, mogącej budzić wątpliwości, sytuacji. Informacje zawarte na kartach są na tyle precyzyjne, że nie pozostawiają złudzeń odnośnie najlepszej dla nas drogi dalszego postępowania.

 

Możesz zadawać pytania, na które odpowiedź brzmi tak lub nie, bądź orientować się, kiedy może mieć miejsce ważne zdarzenie. Z łatwością dowiesz się, za jaki czas powinieneś pomyśleć o zmianie pracy, jaka jest przyszłość związku, w którym się aktualnie znajdujesz oraz jak będzie wyglądał stan Twojego zdrowia w najbliższym czasie.

 

Podręcznik, będący dodatkiem do kart, zapewni Ci godne zaufania przewodnictwo kiedy oczekujesz krótkiej, a zarazem podnoszącej na duchu odpowiedzi. Jeśli musisz się mierzyć z trudnymi sytuacjami i podejmować niełatwe wybory, będzie on doskonałym drogowskazem ku upragnionemu celowi. Talia 44 kart z podręcznikiem

 

 

Anielska odpowiedź na każde pytanie!