Karty Wróżebne

Karty podróżnicze – Helena Żuk

Los, czas i przestrzeń – trzy różne słowa połączone w jedność. Trzy elementy towarzyszące w podróży przez życie. Nieustanna wędrówka, wyznaczona przez los w określonym czasie i na wytyczonej przestrzeni, to po prostu zwykłe, codzienne życie.

O tych trzech wymiarach są właśnie te karty. W nich mieści się wszystko, każdy szczegół, który dany jest przeżyć człowiekowi w jego życiowej drodze.

Karty pełnia role wiernego przyjaciela w zmaganiach życia codziennego. Wskażą wyjście z najtrudniejszej sytuacji, pomogą podjąć właściwą decyzję oraz walczyć z przeciwnościami losu. Talia uczy miłości, uczciwości, mądrości tradycji, ale przede wszystkim uczą prawdy o życiu. Proponowane karty mają odmienny wizerunek niż tradycyjne, ich szata graficzna i symbolika zawarte w kolorach i kształcie figur wymagają ciągłej medytacji, gdyż nieustannie coś nowego można w niej dostrzec.

Jeden niespodziewany błysk światła może wyzwolić z nich nową wizję, pozwalającą na ciekawą interpretację. Talia 36 kart z podręcznikiem.

Twoje wsparcie i pomoc w życiu codziennym