Karty Rozwojowe

Potęga myśli – Louise L. Hay

Zdarza się, że nie wiesz jak postąpić w danej sytuacji, potrzebujesz rady, wsparcia albo po prostu uporządkowania myśli? Nie zawsze możesz zwrócić się do kogoś bliskiego lub do specjalisty? Teraz możesz mieć swojego osobistego pomocnika, zawsze przy sobie. Talia wyjątkowych kart z afirmacjami, które pomogą ci odnaleźć w sobie siłę. Dzięki nim odkryjesz w sobie moc twórczą do samorozwoju i samoleczenia, osiągniesz sukces oraz znajdziesz wyjście z trudnych lub stresowych sytuacji. Znikną wszelkie problemy w życiu uczuciowym i zawodowym, a Ty zaczniesz osiągać sukcesy i poprawisz swoją samoocenę.

Wystarczy, że zawsze będziesz mieć karty przy sobie, w domu, w biurze, w samochodzie, możesz również podzielić się nimi z rodziną i z przyjaciółmi. Po prostu czytaj jedną kartę dziennie, a doświadczysz lepszego, pełnego energii i szczęścia życia. Stosowanie afirmacji jeszcze nigdy nie było tak proste, poznaj ich nowy wymiar! Talia 64 kart z rozwinięciem przesłania na rewersie.

W myślach tkwi moc, która uwalnia wewnętrzną siłę.

Karty do czytania mojej duszy – Sylvia Browne

Kim jesteś? Jak Cię postrzega otoczenie? Co jest Twoją mocna stroną? Czego potrzebujesz i jak możesz to osiągnąć? Znajdując odpowiedzi na powyższe pytania odkryjesz prawdziwe szczęście oraz Uniwersalne Prawdy, które pozwolą Ci odnaleźć i poznać swoją duchowość.

To talia dla wszystkich, którzy poszukują sensu życia i potrzebują odpowiedzi na dręczące pytania. Karty będą drogowskazami na drodze metafizycznej podróży. Ich przeznaczeniem jest pomoc w osiągnięciu spokoju i błogosławieństwa, które nastąpi, gdy tylko uświadomisz sobie własną duchowość. Im częściej będziesz ich używać, tym szybciej i lepiej zrozumiesz swoje wnętrze.

Pojedynczych kart możesz używać do medytacji, możesz też pracować z ich rozkładami, ale niezależnie od tego, jaką formę wybierzesz, dopasują się one do Twojej aktualnej, osobistej sytuacji i będą drogowskazami na drodze duchowej podróży. To zestaw, dzięki któremu każdego dnia będziesz doskonalić swoje wnętrze i będziesz świadomy, co dzieje się w twoim życiu. Nie pozwól niczemu i nikomu kontrolować swojego życia. Po prostu ciesz się tymi kartami i sprawdź, jak łatwo odczytać swoją duszę. Talia 74 kart.

Zestaw do doskonalenia Twojego wnętrza.

Jak rozbudzić szósty zmysł? Zaufaj swoim wibracjom – Sonia Choquette

Przewidywanie przyszłych zdarzeń, wyczuwanie myśli i przekonań innych osób, intuicyjne odnajdywanie wyjścia z trudnych sytuacji, a nawet wyczuwanie potencjalnych zagrożeń to umiejętności parapsychiczne, które zdobędziesz, dzięki pracy z tą złoconą talią. Karty zostały stworzone by umożliwić ci uaktywnienie i wzmocnienie Twojego szóstego zmysłu. Możesz potraktować je nie tylko jako pomoc przy treningu zdolności parapsychologicznych ale także jako określone wskazówki w danej sytuacji.

To potężny, parapsychiczny zestaw, który umożliwi ci dostęp do systemu boskiej pomocy, wzmocni więź z wyższą formą samego siebie oraz duchami – przewodnikami z zaświatów. Twoje własne wibracje podpowiedzą ci, jak wykorzystać tę talię. Jeśli chcesz żyć, korzystając ze wszystkich sześciu zmysłów, musisz traktować własny zmysł parapsychiczny i boskie przewodnictwo jako naturalną i nieodzowną część swojej egzystencji.

To właśnie szósty zmysł powinien być twoim najcenniejszym narzędziem do poznawania świata, dlatego postrzegaj go jako najważniejszą część siebie, a od tego momentu przez życie poprowadzi cię aż sześć zmysłów! Połączenie tali 52 kart z podręcznikiem.

Nie opieraj swych wyborów na domysłach – skorzystaj z szóstego zmysłu!

Proś a będzie Ci dane – Esther i Jerry Hicks

Jeśli pragniesz spełnienia swoich marzeń i jednocześnie wierzysz, że jutro może być lepsze niż dziś – oto talia dla ciebie. Dzięki niej wykorzystasz w codziennym życiu najpotężniejsze Prawo we Wszechświecie.

Piękne, utrzymane w optymistycznych barwach karty pomogą w zauważeniu, jak niewiele brakuje ci do stanu, w którym będziesz skutecznie realizować pragnienia i dzięki czemu osiągniesz dobrobyt. Ciepła grafika kart została opracowana specjalnie po to, by ułatwić Ci synchronizację z Prawem Przyciągania i skorzystanie z jego potencjału. Proste sentencje sprawią, że szybko osiągniesz stan ducha idealny do spełniania życzeń, a ich wyjaśnienia (na rewersie karty) umożliwią pełne zrozumienie każdej z tych złotych myśli.

Dzięki magii kart twoja sytuacja może ulec radykalnej poprawie. Relacje rodzinne, zdrowie i… cokolwiek sobie zażyczysz będzie zgodne z twoją wolą. Pozwól, by czysty przekaz Abrahama dotarł do ciebie. Zaś częste powroty do kart sprawią, że zaczniesz dostrzegać zanikanie granicy pomiędzy miejscem, w którym jesteś, a tym, w którym chcesz się znaleźć. Talia 60 kart z rozwinięciem przesłania na rewersie.

Więcej na ten temat możesz przeczytać w książce „Proś a będzie ci dane” Esther i Jerry Hicks

Po prostu Proś a będzie Ci dane…

Pieniądze i Prawo Przyciągania – Ester i Jerry Hicks

Talia Pieniądze i Prawo Przyciągania to przekaz od Abrahama w formie obrazkowego kursu osiągania dobrobytu, który dzięki poręcznemu formatowi możesz zawsze mieć przy sobie i w każdej chwili korzystać z ich zasad. Te karty dadzą ci możliwość otrzymania od życia wszystkiego, czego tylko pragniesz. Nawet jeśli uważasz, że pieniądze szczęścia nie dają, to przyznasz, że stanowią ważny aspekt życia. Dla wielu posiadanie bogactwa nie oznacza tylko pławienia się w luksusach, ale coś więcej… wolność, jaką dają pieniądze, poczucie absolutnej swobody i pewności siebie.

Jeśli każdego dnia będziesz poświęcać chwilę na kontemplację i rozmyślania nad tymi kartami, to wewnątrz ciebie aktywuje się środek Przyciągania, który wniesie w Twoje życie więcej pieniędzy, niezbity dowód na absolutną wolność oraz wszechogarniający dobrobyt. Talia 60 kart zawiera sentencje i rozwinięcie przesłania na rewersie oraz niepowtarzalną grafikę.

Więcej na temat pieniędzy i prawa przyciągania przeczytać możesz w książce „Pieniądze i prawo przyciągania” Esther i Jerry Hicks

Karty, które gwarantują bogactwo.

Mandale – Anna Gorzkowska

Zastanawiasz się co dadzą Ci te karty? Co powiesz na: piękno, harmonię, odprężenie, równowagę, odkrycie siebie, uzdrowienie czy medytację? To, a nawet więcej dostaniesz dzięki pracy z mandalami. Osiągniesz spokój i opanowanie, zjednoczysz myśli, zajrzysz w głąb siebie, zaczniesz podejmować właściwe decyzje, oczyścisz podświadomość oraz odkryjesz nowe drogi rozwoju osobistego.

To karty niezwykłe, każda z wizerunkiem ręcznie malowanej mandali – wyjątkowo pięknych i kolorowych, z których emanuje moc i siła. Nadzwyczajne energie, które mogą zmienić Twoje życie. Pomocne przy pracy nad sobą na wszelkich płaszczyznach: duchowej, osobistej i zawodowej. Spróbuj, a przekonasz się, że mandala to nie tylko piękny, magiczny obrazek, lecz przede wszystkim Twój przyjaciel, drogowskaz, lustro – Twoje nowe narzędzie do samopoznania.

W komplecie z kartami książka – instrukcja, z której poznasz historię mandali, znajdziesz szczegółowe opisy każdej karty oraz sposoby pracy z nimi. Dodatkowo opisane są korelacje poszczególnej mandali ze znakami zodiaku, domami horoskopowymi, czakrami, itp. Mandale przedstawione na kartach są nośnikiem czystej harmonijnej wibracji i tylko od Ciebie zależy jak ją wykorzystasz. Talia 24 kart z podręcznikiem.

Wejdź na nową drogę ku samopoznaniu.