Karty Runiczne

Runy. Magia i moc – Robert Lichodziejewski

Niezwykły przewodnik po magicznym świecie, który umożliwi odkrycie dowolnej tajemnicy przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości. Nie ma sekretu, którego nie byłyby w stanie poznać runy, podobnie jak nie istnieje problem, którego nie mogłyby rozwiązać.

Talia jest odpowiednia zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z runami, jak i dla profesjonalistów, którzy szukają talii idealnej. Pracując z tymi kartami będziesz korzystać z niezwykłego połączenia przepięknych grafik oraz profesjonalnego opracowania opisów. W podręczniku odnajdziesz precyzyjną i jasną charakterystykę każdej z tych niezwykłych i przepięknych kart. Znajdziesz w niem znaczenie każdej runy – zarówno te oczywiste jak i utajone, zaklęte w szczegółach. Poznaj cudowną moc run i zdobądź umiejętności obcowania z nimi. Pozwól, by moc i siła płynąca z tych cudownych kart sprzyjała Ci w życiu codziennym i pomagała w przezwyciężeniu wszelkich Twoich problemów. Talia 24 kart z podręcznikiem.

Poznaj cudowną moc run

Runy praktyczne i skuteczne – Ewa Kulejewska

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia uznanej wróżbitki i posiądź mądrość run, a przede wszystkim rozwiąż swoje problemy. Te karty znane są ze swojej uniwersalności i skuteczności. Poradź się ich niezależnie od tego, czy pragniesz poznać wskazówkę na dziś czy może kierunek, w jakim powinno pójść Twoje życie. Znajdziesz w nich przyjaciela, doradcę, powiernika, opiekuna, a także obrońcę w chwilach zagrożenia. Możesz wykorzystać je jako talizmany, amulety, przy przepowiadaniu przyszłości i analizie teraźniejszości. Nawet początkujący adept sztuki runicznej może dzięki nim samodzielnie wskazać swoją drogę ku lepszemu. Mogą one także stanowić wspaniałe i bardzo praktyczne narzędzie dla osób od lat pasjonujących się runami.

Dołączona instrukcja sprawi, że nawet, jeśli będzie to Twój pierwszy kontakt z runami, bez problemu poradzisz sobie z interpretacją ich przekazu. Niewielki rozmiar kart sprawi, że zawsze możesz mieć je przy sobie i możesz po nie sięgać w każdej sytuacji. Talia 25 kart z podręcznikiem.

Wykorzystaj moc run

Nowe runiczne drogowskazy – Ewa Kulejewska

Każdy wybór ma znaczenie, zaczynając od spraw rodzinnych, kończąc na biznesowych. Od wyboru leczenia w razie choroby, po czas, w którym należy zainwestować pieniądze, by je pomnożyć. Każda decyzja odciśnie piętno na przyszłości. Jeśli zastanawiasz się, jak wybierać mądrze, to skorzystaj z run, które zawsze wskażą najlepsze rozwiązanie. W kartach ukryte są wskazówki, dzięki którym odnajdziesz właściwą drogę. Teraz sam możesz wykorzystać potężną energię runicznych drogowskazów w każdej sytuacji Twojego życia.

To talia wyjątkowa, łącząca wspaniałe grafiki z czytelnymi i niezwykle prostymi radami oraz interpretacjami kart runicznych. Dzięki tym kartom zawsze odnajdziesz drogę prowadzącą do celu i będziesz mieć szansę podążania ścieżką prowadzącą ku szczęściu i spełnieniu. Talia 25 kart z podręcznikiem.

Podążaj za drogowskazami, a nie zbłądzisz!

Runy i ich zastosowanie – Leszek Matela

Runy są niezwykle prostym systemem pozwalającym czerpać ze swego bogactwa każdemu człowiekowi, który się z nimi zetknie. Znaki runiczne mogą być użyte z powodzeniem dla wzmocnienia sił witalnych organizmu, przezwyciężenia wewnętrznych konfliktów, pobudzenia zdolności psychicznych oraz rozszerzenia horyzontów poznawczych człowieka. Runy przyciągną powodzenie, uchronią cię przed wrogami i pomogą znaleźć ukochaną osobę.

Zestaw zawiera 25 karty oraz książkę. Karty mantyczne z runami umożliwią ci poradzenie się pradawnej wiedzy w sprawach codziennych. Książka opisuje praktyczne zastosowanie starożytnych symboli oraz wyjaśnia ich znaczenie. Znajdziesz w niej tematy takie jak: znaki runiczne dla zdrowia, energetyzujące ćwiczenia gimnastyczne dla całej rodziny, mudry i runy w terapeutycznych układach rąk.

Runy wokół nas