Karty Tarota

Boski Tarot. Dziedzictwo zaginionej cywilizacji – Ciro Marchetti

Boski Tarot pudełko

Boski Tarot 3 Boski Tarot 4 Boski Tarot 5
Boski Tarot 2 Boski Tarot 1 Boski Tarot rew
 

Talii Tarota jest wiele, zaś boska tylko jedna. Oto najpiękniejsza talia, jaka wyszła spod ręki wybitnego, cenionego artysty.

Poznaj spuściznę dawno wymarłej cywilizacji – karty, których boskość przedstawia się w wielu wymiarach. Są one efektem ponad trzech tysięcy godzin pracy artysty, wspierającego się przez cały ten czas doświadczeniem znanych, międzynarodowych tarocistów. Karty zaskakują zarówno bogactwem detali, śmiałą kreską, jak i wspaniałymi kolorami. Opatrzone są komentarzami nauczycieli oraz Mistrza Tarota.

Poza interpretacją poszczególnych kart, dołączony do talii podręcznik krok po kroku wprowadzi Cię w świat cywilizacji, która pozornie przeminęła przed wiekami, ale do dziś wywiera na nas potężny wpływ. Każda opisana w nim karta, oprócz obszernej analizy znaczenia, została również opatrzona komentarzem najbardziej cenionych współczesnych nauczycieli sztuki Tarota. Talia oparta na przeszłości – otwiera przed tobą wrota przyszłości. Talia 78 kart z podręcznikiem.

Tarot – Robert Lichodziejewski

Boski Tarot pudełko

Boski Tarot 3 Boski Tarot 4 Boski Tarot 5
Boski Tarot 2 Boski Tarot 1 Boski Tarot rew
 

Wyjątkowa interpretacja tradycyjnej symboliki kart Ridera Waite’a, przedstawiona według nowatorskiej, autorskiej grafiki Roberta Lichodziejewskiego. Karty są wynikiem połączenia polskiej, artystycznej duszy autora ze wskazówkami największych autorytetów w dziedzinie Tarota. Szczegółowe ilustracje zawierają wszystkie jego symbole, a barwne ilustracje czynią karty wyjątkowo oryginalnymi. Talia jest idealna dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z tą sztuką, jak i dla znawców. Wszyscy mogą otrzymać wskazówki na przyszłość lub odpowiedzi na nurtujące pytania. Karty są kwintesencją niezwykłej sztuki Tarota, a obcowanie z nimi dostarcza wszystkim niesamowitych przeżyć i nowych doświadczeń. Talia 78 kart.

Karty Ridera Waite’a – proste i skuteczne – Barbara Antonowicz-Wlazińska

Boski Tarot pudełko

Boski Tarot 3 Boski Tarot 4 Boski Tarot 5
Boski Tarot 2 Boski Tarot 1 Boski Tarot rew
 

Jesteś gotów wyruszyć w ciekawą podróż… w głąb siebie. Warto znaleźć na nią czas, bo – jak widział to światowej sławy badacz naszej podświadomości Carl Gustaw Jung – dzięki niej możemy odkryć w sobie kogoś, kim możemy być zaskoczeni. Może właśnie dzięki spotkaniom z tymi przepięknymi symbolami kart Tarota Artura Waite’a zaczniesz dostrzegać coraz więcej okazji do zmian w swoim życiu, do uśmiechu i radości? Może poczujesz, że otwierasz się na ciekawy świat swojej podświadomości? Może zauważysz, że czasami warto przyglądać się sobie i światu od innej strony? Kto wie? Jak z każdą podróżą… nigdy nie wiadomo, z jakimi wrażeniami się z niej wróci! Książka-podręcznik z talią 78 kart.

Tarot prosty i skuteczny – Alla Alicja Chrzanowska

Boski Tarot pudełko

Boski Tarot 3 Boski Tarot 4 Boski Tarot 5
Boski Tarot 2 Boski Tarot 1 Boski Tarot rew
 

Od czego powinieneś zacząć przygodę z Tarotem? Od tej książki, oczywiście. Opis kart podany jest w sposób jasny i przejrzysty. Liczne przykłady ciekawych rozkładów pomogą ci nawiązać dialog z Tarotem. Piękne, tradycyjne karty, z czytelną symboliką i krótką podpowiedzią interpretacji na każdej z nich są prawdziwą pomocą w zrozumieniu talii – 78 kart, które tworzą całościowy opis ludzkiego losu. Ta książka to podstawowy podręcznik dla osób początkujących opracowany przez wybitną znawczynię tematu. Do książki dołączona została talia z kartami marsylskimi. Gwarantujemy, że z tą talią wkroczysz do grona tarocistów szybciej, niż myślisz. Początki wcale nie muszą być trudne! Książka-podręcznik z talią 78 kart.

Tarot – lekarz duszy – Manuela Klara Olszewska

Boski Tarot pudełko

Boski Tarot 3 Boski Tarot 4 Boski Tarot 5
Boski Tarot 2 Boski Tarot 1 Boski Tarot rew
 

Jeśli czujesz się źle i wydaje ci się, że Twoja dusza jest tego przyczyną, oto książka, która może okazać się jedynym w swoim rodzaju terapeutą twojego zbolałego wnętrza. Oto praktyczny przewodnik po Tarocie. Dzięki podaniu podręcznikowych informacji w sposób barwny i życiowy, każdy z łatwością pozna symbolikę poszczególnych kart. Szczegółowe opisy seansów terapeutycznych sprawiają, że książkę tę czyta się nie jak poradnik, lecz jak znakomitą powieść. Jeśli czujesz, że twoja dusza potrzebuje balsamu na rany, ta książka może się nim dla niej stać. Nie poda ci Tarota w sposób suchy i bezosobowy. Poda go w formie leku, który musisz tylko zgodzić się przyjąć. Książka-podręcznik z talią 78 kart.

Tarot archetypowy – Manuela Klara Olszewska

Boski Tarot pudełko

Boski Tarot 3 Boski Tarot 4 Boski Tarot 5
Boski Tarot 2 Boski Tarot 1 Boski Tarot rew
 

Manuela Klara Olszewska jest postacią wyjątkową. I to nie tylko w polskiej astropsychologii, ale także w pojmowaniu i interpretacji Tarota. Lata praktyki zaowocowały wypracowaniem przez nią autorskiej metody interpretacji Arkanów Tarota. Oto synteza jej niezwykłych umiejętności – wspaniałe karty z poradnikiem. W dołączonej do książki talii kart, zawarta jest wiedza i doświadczenie, a także jakaś cudowna tajemnica… Pobudza ona naszą intuicję do przebicia się przez warstwę niewiedzy, wszak karty te są kluczem do zrozumienia świata… i siebie. W książce zawarto szczegółowe opisy znaczenia symboli znajdujących się na kartach. Dzięki nim szybko i bezbłędnie zinterpretujesz przesłanie, jakie Arkana mają dla Ciebie. Książka-podręcznik z talią 78 kart.

Tarot – terapia słowem – Manuela Klara Olszewska

Boski Tarot pudełko

Boski Tarot 3 Boski Tarot 4 Boski Tarot 5
Boski Tarot 2 Boski Tarot 1 Boski Tarot rew
 

Jeśli masz ochotę poznać Tarota od praktycznej strony i w oparciu o autentyczne przypadki osób, którym te publikacja pomogła – nie mogłeś lepiej trafić! Książka ta powstała bowiem w oparciu o przykłady autentycznych sesji z wykorzystaniem tej niezwykłej talii. Autorka – praktykująca tarocistka i terapeutka – swoje umiejętności i wiedzę przekazuje w sposób niezwykle ciekawy i przystępny. Krok po kroku tłumaczy język i znaczenie poszczególnych kart. Jednym z wielu innych atutów tej pozycji są podstawowe informacje odnoszące się do astrologii na poziomie niezbędnym każdemu tarociście. Książka-podręcznik z talią 78 kart.

Lipiec 22, 2011 at 7:29 am