Karty rozwojowe

Potęga myśli – Louise L. Hay

Potęga Myśli pudełko

Potęga Myśli 3 Potęga Myśli 6 Potęga Myśli 5
Potęga Myśli 2 Potęga Myśli 1 Potęga Myśli rew

Wyjątkowa talia afirmacyjna. Na kartach znajdziesz przesłania, które pomogą ci odnaleźć w sobie siłę. Jeśli zdarza się, że nie wiesz jak postąpić w danej sytuacji, potrzebujesz rady, wsparcia albo po prostu uporządkowania myśli, a nie zawsze masz kogoś, kto może ci pomóc, to sięgnij po tę talię. Dzięki niej odkryjesz w sobie moc twórczą do samorozwoju i samoleczenia. Znikną wszelkie problemy w życiu uczuciowym i zawodowym, a Ty zaczniesz osiągać sukcesy i poprawisz swoją samoocenę. Wystarczy, że zawsze będziesz mieć karty przy sobie, w domu, w biurze, w samochodzie, możesz również podzielić się nimi z rodziną i z przyjaciółmi.

Po prostu czytaj jedną kartę dziennie, a doświadczysz lepszego, pełnego energii i szczęścia życia. Stosowanie afirmacji jeszcze nigdy nie było tak proste, poznaj ich nowy wymiar! Talia 64 kart z rozwinięciem przesłania na rewersie.

Mudry dla ciała, umysłu i ducha – Gertrud Hirschi

Mudry dla ciała, umysłu i ducha

Mudry dla ciała, umysłu i ducha harmonia Mudry dla ciała, umysłu i ducha milość Mudry dla ciała, umysłu i ducha sposobność
Mudry dla ciała, umysłu i ducha ufność Mudry dla ciała, umysłu i ducha zrównoważenie Mudry dla ciała, umysłu i ducha miłość rewers

Mudry nazywane są jogą dłoni, bowiem przypominają popularne asany i, tak samo jak one, w ciągu kilku minut potrafią zwiększyć przepływ energii życiowej. Dzięki nim poradzisz sobie z dolegliwościami i wyeliminujesz stres. Osiągniesz równowagę emocjonalną i otrzymasz impuls do dalszego rozwoju duchowego.

Poręczny format pierwszej na polskim rynku talii kart z mudrami sprawia, że możesz mieć ją zawsze przy sobie i korzystać z ich potężnej mocy w każdej sytuacji. Karty, poza kunsztownymi ilustracjami, zawierają także dokładne opisy korzyści płynących z ich wykorzystania. W dołączonej instrukcji znajdziesz indeks dolegliwości ciała i duszy, na które pomogą poszczególne mudry. Karty pokażą Ci, gdzie istnieje jakiś brak i jak to zmienić, gdzie występuje nadmiar i jak doprowadzić do równowagi. Pomogą w podejmowaniu decyzji i odnalezieniu drogi, jeżeli ją zgubiłeś.

Możesz korzystać z nich każdego dnia lub raz w tygodniu, lub gdy będzie ku temu jakaś konkretna okazja. Stosując je, skup swoje myśli na tym, co chciałbyś mieć, co chciałbyś robić lub kim chciałbyś być. Myśl pozytywnie i oddychaj głęboko. Talia 68 kart z podręcznikiem.

Karty do czytania mojej duszy – Sylvia Browne

Karty do czytania mojej duszy pudełko

Karty do czytania mojej duszy 3 Karty do czytania mojej duszy 6 Karty do czytania mojej duszy 2
Karty do czytania mojej duszy 4 Karty do czytania mojej duszy 5 Karty do czytania mojej duszy rew

Talia odkryje przed Tobą Uniwersalne Prawdy, które pozwolą Ci odnaleźć i uświadomić swoją duchowość. To karty dla wszystkich, którzy poszukują sensu życia i potrzebują odpowiedzi na dręczące pytania.

Karty będą drogowskazami na drodze metafizycznej podróży, im częściej będziesz ich używać, tym szybciej i lepiej zrozumiesz swoją duchowość. Ich przeznaczeniem jest pomoc w osiągnięciu spokoju i błogosławieństwa, które nastąpi, gdy tylko uświadomisz sobie własną duchowość.

Pojedynczych kart możesz używać do medytacji, możesz też pracować z ich rozkładami, ale niezależnie od tego, jaką formę wybierzesz, dopasują się one do Twojej aktualnej, osobistej sytuacji i będą wsparciem. To zestaw, dzięki któremu każdego dnia będziesz doskonalić swoje wnętrze i będziesz świadomy, co dzieje się w twoim życiu. Nie pozwól niczemu i nikomu kontrolować swojego życia. Po prostu ciesz się tymi kartami i sprawdź, jak łatwo odczytać swoją duszę. Talia 74 kart.

 

Jak rozbudzić szósty zmysł? Zaufaj swoim wibracjom – Sonia Choquette

Jak rozbudzić szósty zmysł pudełko

Jak rozbudzić szósty zmysł 3 Jak rozbudzić szósty zmysł 6 Jak rozbudzić szósty zmysł 2
Jak rozbudzić szósty zmysł 4 Jak rozbudzić szósty zmysł 1 Jak rozbudzić szósty zmysł rew

Talia została stworzona, żeby umożliwić ci uaktywnienie i wzmocnienie Twojego szóstego zmysłu

Każda karta jest narzędziem, które rozwinie twoje parapsychiczne umiejętności: przewidywanie przyszłych zdarzeń, wyczuwanie myśli i przekonań innych osób, intuicyjne odnajdywanie wyjścia z trudnych sytuacji, a nawet wyczuwanie potencjalnych zagrożeń. To potężny, parapsychiczny zestaw, który umożliwi ci dostęp do systemu boskiej pomocy, wzmocni więź z wyższą formą samego siebie oraz duchami-przewodnikami z zaświatów. Twoje własne wibracje podpowiedzą ci, jak wykorzystać tę talię. Jeśli chcesz żyć, korzystając ze wszystkich sześciu zmysłów, musisz traktować własny zmysł parapsychiczny i boskie przewodnictwo jako naturalną i nieodzowną część swojej egzystencji.

To właśnie szósty zmysł powinien być twoim najcenniejszym narzędziem do poznawania świata, dlatego postrzegaj go jako najważniejszą część siebie, a od tego momentu przez życie poprowadzi cię aż sześć zmysłów! Talia 52 kart z podręcznikiem.

 

Proś a będzie Ci dane – Esther i Jerry Hicks

Proś a będzie Ci dane pudełko

Proś a będzie Ci dane 3 Proś a będzie Ci dane 6 Proś a będzie Ci dane 5
Proś a będzie Ci dane 4 Proś a będzie Ci dane 1 Proś a będzie Ci dane rew

Jeśli pragniesz spełnienia swoich marzeń i jednocześnie wierzysz, że jutro może być lepsze niż dziś – oto talia dla ciebie. Dzięki niej wykorzystasz w codziennym życiu najpotężniejsze Prawo we Wszechświecie.

Piękne, utrzymane w optymistycznych barwach karty pomogą w zauważeniu, jak niewiele brakuje ci do stanu, w którym będziesz skutecznie realizować pragnienia i dzięki czemu osiągniesz dobrobyt. Ciepła grafika kart została opracowana specjalnie po to, by ułatwić Ci synchronizację z Prawem Przyciągania i skorzystanie z jego potencjału. Proste sentencje sprawią, że szybko osiągniesz stan ducha idealny do spełniania życzeń, a ich wyjaśnienia (na rewersie karty) umożliwią pełne zrozumienie każdej z tych złotych myśli.

Dzięki kartom twoja sytuacja może ulec radykalnej poprawie. Relacje rodzinne, zdrowie i… cokolwiek sobie zażyczysz będzie zgodne z twoją wolą. Pozwól, by czysty przekaz Abrahama dotarł do ciebie. Zaś częste powroty do kart sprawią, że zaczniesz dostrzegać zanikanie granicy pomiędzy miejscem, w którym jesteś, a tym, w którym chcesz się znaleźć. Talia 60 kart z rozwinięciem przesłania na rewersie.

 

Pieniądze i Prawo Przyciągania – Ester i Jerry Hicks

Pieniądze i Prawo Przyciągania pudełko

Pieniądze i Prawo Przyciągania 3 Pieniądze i Prawo Przyciągania 6 Pieniądze i Prawo Przyciągania 5
Pieniądze i Prawo Przyciągania 2 Pieniądze i Prawo Przyciągania 1 Pieniądze i Prawo Przyciągania rew

Te karty dadzą ci możliwość otrzymania od życia wszystkiego, czego tylko pragniesz. Ta wyjątkowa talia zawiera sentencje i uzupełniające je wyjaśnienie (na rewersie karty) oraz niepowtarzalną grafikę – wszystko stanowi esencję przekazu od Abrahama, wszechpotężnej istoty wyższej.

Ta talia to jego nauki w formie obrazkowego kursu osiągania dobrobytu, który dzięki poręcznemu formatowi możesz zawsze mieć przy sobie i w każdej chwili korzystać z zasad Prawa Przyciągania. Nawet jeśli uważasz, że pieniądze szczęścia nie dają, to przyznasz, że stanowią ważny aspekt życia. Dla wielu posiadanie bogactwa nie oznacza tylko pławienia się w luksusach, ale coś więcej… wolność, jaką dają pieniądze, o poczucie absolutnej swobody i pewności siebie.

Jeśli każdego dnia będziesz poświęcać chwilę na kontemplację i rozmyślania nad tymi kartami, to wewnątrz ciebie aktywuje się środek Przyciągania, który wniesie w Twoje życie więcej pieniędzy, niezbity dowód na absolutną wolność oraz wszechogarniający dobrobyt. Talia 60 kart z rozwinięciem przesłania na rewersie.

 

Mandale – Anna Gorzkowska

Mandale pudełko

Mandale 3 Mandale 6 Mandale 5
Mandale 2 Mandale 1 Mandale rew

To karty niezwykłe. Każda z wizerunkiem ręcznie malowanej mandali – wyjątkowo pięknych i kolorowych, z których emanuje moc i siła. Nadzwyczajne energie, które mogą zmienić Twoje życie. Pomocne przy pracy nad sobą na wszelkich płaszczyznach: duchowej, osobistej i zawodowej. Jeśli czujesz niepokój lub nie radzisz sobie z daną sytuacją, dzięki tym kartom zrozumiesz trudne chwile, oczyścisz podświadomość, odkryjesz nowe drogi rozwoju osobistego.

W komplecie z kartami książka – instrukcja, z której poznasz historię mandali, znajdziesz szczegółowe opisy każdej karty oraz sposoby pracy z nimi. Dodatkowo opisane są korelacje poszczególnej mandali ze znakami zodiaku, domami horoskopowymi, czakrami, itp. Spróbuj, a przekonasz się, że mandala to nie tylko piękny, magiczny obrazek, lecz przede wszystkim Twój przyjaciel, drogowskaz, lustro – Twoje nowe narzędzie do samopoznania.

Mandale przedstawione na kartach są nośnikiem czystej harmonijnej wibracji i tylko od Ciebie zależy jak ją wykorzystasz. Talia 24 kart z podręcznikiem.

 

Klucze do Twojego wnętrza – osobiste – Barbara Antonowicz-Wlazińska

Klucze do Twojego Wnętrze osobiste pudełko

Klucze do Twojego Wnętrze osobiste 2 Klucze do Twojego Wnętrze osobiste 1 Klucze do Twojego Wnętrze osobiste rew

Pomyśl o tym, co chcesz zmienić w swoim życiu prywatnym i skoncentruj się tylko na jednej, upragnionej zmianie. Następnie wylosuj kartę, która wskaże ci jedyną słuszną drogę, którą od tej chwili powinieneś podążać… Talia stanowi doskonałą inspirację nie tylko do pracy z samym sobą, ale może tez być znakomitą pomocą do rozwiązywania problemów, także twoich bliskich. Talia 100 kart z podręcznikiem.

 

Klucze do Twojego wnętrza – biznes – Barbara Antonowicz-Wlazińska

Klucze do Twojego Wnętrze biznes pudełko

Klucze do Twojego Wnętrze bizne 2 Klucze do Twojego Wnętrze bizne 1 Klucze do Twojego Wnętrze bizne rew

Pomyśl o problemie, który cię nurtuje w związku z pracą zawodową. O czymkolwiek, co sprawia, że nie czujesz się pewnie i nie wiesz, którą drogą należy pójść. Losując dowolną kartę, znajdziesz właściwą podpowiedź, otrzymasz wsparcie, przewodnictwo lub inspirację. Wystarczy zaufać… intuicji. Wtedy znajdziesz odpowiedź, która poprowadzi cię do szczęśliwego rozwiązania problemu! Talia 100 kart z podręcznikiem.

Lipiec 22, 2011 at 7:28 am