Talie kart

Przesłania aniołów. Każdego dnia inne – dr Doreen Virtue


Przesłania aniołów pudełko


Przesłania aniołów 1

Przesłania aniołów 6

Przesłania aniołów 2

Przesłania aniołów 4

Przesłania aniołów 5

Przesłania aniołów rew

Karty anielskie to pozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Bajecznie kolorowe, edytorsko doskonałe, zachwycające złoceniami, jednym słowem – anielskie.

Nie traktują one o aniołach jedynie w teorii, ale umożliwiają kontakt z nimi. Po co? Po to, by móc usłyszeć anielskie rady i wkroczyć na ścieżkę szczęśliwego, spełnionego życia. Wystarczy chwila koncentracji, wyciągnięcie karty i już masz anielską radę odnoszącą się do twoich spraw bądź problemów najbliższych ci osób.

Anioły mogą stać się twoimi przewodnikami w każdej sprawie. Gdy się wahasz, gdy jesteś blisko płaczu, gdy nie wiesz, która droga jest słuszna, gdy ktoś cię zawiódł, gdy… po prostu żyjesz – od wyboru stroju po decyzję o wyborze partnera. A co najważniejsze – nigdy się nie mylą. Wpuść anioły do swojego życia, usłysz głos swoich najwierniejszych przyjaciół, którzy nigdy się nie mylą i nigdy cię nie zawiodą, a twoja ziemska egzystencja zmieni się w niebo. Talia 44 kart z podręcznikiem.Karty Archanioła Michała – dr Doreen Virtue


Karty Archanioła Michała pudełko


Karty Archanioła Michała 1

Karty Archanioła Michała 6

Karty Archanioła Michała 3

Karty Archanioła Michała 4

Karty Archanioła Michała 5

Karty Archanioła Michała rew

Przed tobą możliwość skorzystania z pomocy jednego z najpotężniejszych anielskich przedstawicieli – Archanioła Michała.

Chce on Ci pomóc z czystej, nieskrywanej miłości, którą obdarza ludzkość. Jest nieograniczony, dzięki czemu może nawiązać z tobą indywidualną, unikalną więź. Wykorzystaj te karty, by skontaktować się z nim. Poproś o wsparcie, radę lub po prostu podziękuj za okazane łaski. Od spraw błahych po te, które zadecydują o twojej przyszłości. Uzyskanie jego wstawiennictwa ułatwią modlitwy i sentencje.

Dołączona instrukcja zapewni ci pewną i nieomylną interpretację słów wszechmogącego Archanioła. Kocha cię on bezwarunkową miłością i tylko czeka na znak, by móc uczynić szczęśliwym. Dzięki pięknej szacie graficznej i gustownym, złotym wykończeniom nawiążesz z nim kontakt w sposób prosty i wyjątkowo przyjemny. Każda karta to podszept archanioła – usłysz jego wskazówki i wykorzystaj je! Talia 44 kart z podręcznikiem.Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela – dr Doreen Virtue

 


Karty Uzdrawiająća Moc pudełko


Karty Uzdrawiająća Moc 1

Karty Uzdrawiająća Moc 6

Karty Uzdrawiająća Moc 3

Karty Uzdrawiająća Moc 4

Karty Uzdrawiająća Moc 5

Karty Uzdrawiająća Moc rew

Jak każdy Archanioł, Rafael też ma swoją specjalizację, jest nią zdrowie. Doradza profesjonalnym i uczącym się uzdrowicielom oraz pomaga wszelkim chorym istotom, zarówno ludziom, jak i zwierzętom.

Porady zdrowotne są bardzo różnorodne: możesz dowiedzieć się, że w diecie jest za dużo kofeiny, że organizm potrzebuje detoksykacji lub, że otrzymane wyniki badań musisz skonsultować z innym lekarzem. Ta piękna talia to niezastąpione narzędzie do uzyskania pomocy od Rafaela.

Oprócz podstawowego znaczenia, każda karta zawiera przepiękny wizerunek Archanioła i modlitwę do niego, a dołączony przewodnik – dodatkowe interpretacje. Nieważne, czy pragniesz zdrowia dla siebie, czy kogoś bliskiego, czy chcesz poprawić samopoczucie lub może obudzić w sobie uzdrowicielskie moce – Archanioł Rafael obdaruje cię pomocą i przewodnictwem. Jeśli zaczniesz korzystać z tej talii, to moc Archanioła już nigdy cię nie opuści. Talia 44 kart z podręcznikiem.Duchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie – Sonia Choquette

 


Karty Duchowi Przewodnicy pudełko


Karty Duchowi Przewodnicy 1

Karty Duchowi Przewodnicy 6

Karty Duchowi Przewodnicy 3

Karty Duchowi Przewodnicy 4

Karty Duchowi Przewodnicy 5

Karty Duchowi Przewodnicy rew

Jeśli masz problemy z podejmowaniem decyzji lub jeśli często znajdujesz się w beznadziejnej sytuacji to jest to talia dla ciebie. Umożliwi ci ona dostęp do pomocy oferowanej przez spektrum duchowych przewodników: posłańców, uzdrowicieli, nauczycieli, Świetlne Istoty, a także anioły.

Dzięki nim otrzymasz wskazówki, rozwiązania lub przykład emocji związanej z problemem, o który pytasz, np. karta Świętowanie oraz odpowiedzialnego za to opiekuna – Przewodnicy Radości. Dzięki dołączonej instrukcji, która poszerza znaczenie karty i dostarcza dodatkowych informacji, będziesz w stanie dokładnie przyjrzeć się danej kwestii.

Z talii możesz korzystać na kilka sposobów, np. jako zbiór przesłań od twojego osobistego, duchowego systemu wsparcia, który wskaże najlepsze rozwiązanie i wsparcie w każdej sytuacji. Przewodnicy duchowi zawsze są z tobą i tylko czekają, aż zwrócisz się do nich o pomoc. To wsparcie, które nigdy cię nie zawiedzie, bo tylko od ciebie zależy, czy pozwolisz sobie pomóc. Talia 52 kart z podręcznikiem.