Karty runiczne

Runy. Magia i moc – Robert Lichodziejewski

Runy Magia i Moc pudełko

Runy Magia i Moc 3 Runy Magia i Moc 4 Runy Magia i Moc 5
Runy Magia i Moc 2 Runy Magia i Moc 1 Runy Magia i Moc rew
 

Niezwykły przewodnik po magicznym świecie, który umożliwi odkrycie dowolnej tajemnicy przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości. Nie ma sekretu, którego nie byłyby w stanie poznać runy, podobnie jak nie istnieje problem, którego nie mogłyby rozwiązać.

Talia jest odpowiednia zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z runami, jak i dla profesjonalistów, którzy szukają talii idealnej.
Pracując z tymi kartami będziesz korzystać z niezwykłego połączenia przepięknych grafik stworzonych przez utalentowanego artystę oraz profesjonalnego opracowania specjalistki od run – Ewy Kulejewskiej.

Dzięki nim otrzymujesz karty funkcjonalne z ogromnym wróżebnym potencjałem. Oszałamiają one nie tylko swoją stroną wizualną, ale jednocześnie są przepełnione symboliką run, a dzięki dołączonej instrukcji w mig poznasz znaczenie każdej karty. Każda karta opatrzona jest piękną grafiką, która nawiązuje do znaczenia poszczególnych znaków. Dzięki temu będziesz czerpać autentyczną radość z pracy z tymi kartami i jednocześnie łatwiej zapamiętasz ich znacznie. Talia 24 kart z podręcznikiem.

Runy praktyczne i skuteczne – Ewa Kulejewska

runy-praktyczne-i-skuteczne Magia i Moc pudełko

runy-praktyczne-i-skuteczne Magia i Moc 2 runy-praktyczne-i-skuteczne Magia i Moc 1 runy-praktyczne-i-skuteczne Magia i Moc rew
 

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia uznanej wróżbitki i posiądź mądrość run, a przede wszystkim rozwiąż swoje problemy. Te karty znane są ze swojej uniwersalności i skuteczności. Nawet początkujący adept sztuki runicznej może dzięki nim samodzielnie wskazać swoją drogę ku lepszemu. Dołączona instrukcja sprawi, że nawet, jeśli będzie to Twój pierwszy kontakt z runami, bez problemu poradzisz sobie z interpretacją ich przekazu. Niewielki rozmiar kart sprawi, że zawsze możesz mieć je przy sobie i możesz po nie sięgać w każdej sytuacji. Poradź się ich zatem niezależnie od tego, czy pragniesz poznać wskazówkę na dziś czy może kierunek, w jakim powinno pójść Twoje życie. Talia 25 kart z podręcznikiem.

Nowe runiczne drogowskazy – Ewa Kulejewska

nowe-runiczne-drogowskazy Magia i Moc pudełko

nowe-runiczne-drogowskazy Magia i Moc 2 nowe-runiczne-drogowskazy Magia i Moc 1 nowe-runiczne-drogowskazy Magia i Moc rew
 

Każdy wybór ma znaczenie, zaczynając od spraw rodzinnych, kończąc na biznesowych. Od wyboru leczenia w razie choroby, po czas, w którym należy zainwestować pieniądze, by je pomnożyć. Każda decyzja odciśnie piętno na przyszłości. Jeśli zastanawiasz się, jak wybierać mądrze, to skorzystaj z mądrości run, które zawsze wskażą najlepsze rozwiązanie. To talia wyjątkowa, łącząca wspaniałe grafiki z czytelnymi i niezwykle prostymi radami oraz interpretacjami kart runicznych. Dzięki tym kartom zawsze odnajdziesz drogę prowadzącą do celu i będziesz mieć szansę podążania ścieżką prowadzącą ku szczęściu i spełnieniu. Talia 25 kart z podręcznikiem.

Runy. Podstawowe znaczenie i symbolika kart runicznych – Szymon Augustynowicz

Runy Magia i Moc pudełko

Runy Magia i Moc 2 Runy Magia i Moc 1 Runy Magia i Moc rew
 

Kolejna gratka dla sympatyków run – magicznych symboli, które od dziesiątków wieków pomagają człowiekowi w pogłębieniu wiedzy o nim samym. Runy, które dzięki swej niezwykłej mocy pozwalają na duchową wycieczkę do wnętrza duszy, jak również tłumaczą nam mechanizmy świata rzeczywistego, są niezwykle cenne dla człowieka żyjącego w XXI wieku. Każdy kontakt z runicznymi kartami to bezcenny bilet na wycieczkę w najdalsze rejony naszego jestestwa. Runy, jeśli tylko poświęcimy im cząstkę siebie, w odpowiedzi oddadzą nam z siebie wiele więcej. To kolejna obowiązkowa pozycja w runicznej biblioteczce. Talia 25 kart z podręcznikiem.

Runy proste i skuteczne – Ewa Kulejewska

Runy Magia i Moc pudełko

Runy Magia i Moc 2 Runy Magia i Moc 1 Runy Magia i Moc rew
 

Przyjaciel, doradca, powiernik, opiekun. Pragniesz mieć kogoś takiego? Nic prostszego – sięgnij po runy. Nigdy cię nie zawiodą i zawsze wskażą najlepszą z dróg. Jeśli uważasz, że są one zbyt skomplikowanym narzędziem, lub nie masz czasu na zgłębianie ich sekretów, oto publikacja idealna dla ciebie. Czytelne, ciepłe, ze zrozumiałą symboliką i podpowiedzią dotyczącą interpretacji. Przygotowane przez wybitną specjalistkę. Oto runy idealne dla energicznego człowieka. Talia 25 kart z podręcznikiem.

Runy i ich zastosowanie – Leszek Matela

Runy Magia i Moc pudełko

Runy Magia i Moc 2 Runy Magia i Moc 1 Runy Magia i Moc rew
 

Runy przyciągną powodzenie, uchronią cię przed wrogami i pomogą znaleźć ukochaną osobę… Książka opisuje praktyczne zastosowanie starożytnych symboli oraz wyjaśnia ich znaczenie. Znajdziesz w niej tematy takie jak: znaki runiczne dla zdrowia, energetyzujące ćwiczenia gimnastyczne dla całej rodziny, mudry i runy w terapeutycznych układach rąk. Do książki dołączono karty mantyczne z runami, które umożliwią ci już teraz poradzenie się pradawnej wiedzy w sprawach codziennych. Książka-podręcznik z talią 25 kart.

Runy dla Ciebie – Leszek Matela

Runy Magia i Moc pudełko

Runy Magia i Moc 2 Runy Magia i Moc 1 Runy Magia i Moc rew
 

Nie wierzysz, że istnieją runy stworzone specjalnie dla ciebie? A jednak! Oto one. Odkryj tajemnice znaków runicznych i wykorzystaj ich dobroczynne oddziaływanie. Wpłyną one na Twoje zdrowie, samopoczucie, sukcesy zawodowe i prywatne. Wpłyną po prostu na Twoje życie. Po tej lekturze będziesz mógł kierować się codziennie radami runicznych drogowskazów. Ułatwią ci to dołączone profesjonalne karty runiczne. Czy nie czegoś takiego właśnie szukałeś? Nie wahaj się zatem, tylko już dziś zostań runicznym ekspertem. Książka-podręcznik z talią 25 kart.

Runiczny alfabet rzeczywistości – Alina Kaczmarek

Runy Magia i Moc pudełko

Runy Magia i Moc 2 Runy Magia i Moc 1 Runy Magia i Moc rew
 

Powiedziano wiele słów i nakreślono wiele znaków, a mimo to przed każdym z nas stoi zasłona utkana ze światła, którą trudno nawet uchylić. Czy można określić znak i nadać mu jedno znaczenie? Czy drogi, które krzyżują się dla mnie, będą krzyżować się dla ciebie? Książka z piękną talią kart, opisująca w sposób symboliczny znaczenie każdej z nich. Przedstawiono tu również szalenie ciekawą ideę ich rozkładów. Książka-podręcznik z talią 25 kart.

Lipiec 22, 2011 at 7:29 am