Karty wróżebne

Karty klasyczne – proste i skuteczne – Helena Żuk

Karty Klasyczne pudełko

Karty Klasyczne 2 Karty Klasyczne 1 Karty Klasyczne rew

Karty klasyczne są równie skuteczne jak Tarot. Musisz tylko zadać pytanie, rozłożyć karty według wybranego układu, odczytać znaczenie wróżebne, połączyć w jedną całość, odczytać treść, którą ci przekażą i wyciągnąć wnioski. Na kartach znajdziesz opisy i znaczenia wróżebne. Dzięki tej publikacji przekonasz się, że właściwa interpretacja układów kart pomoże w trudnych sytuacjach życiowych, przezwyciężaniu niepowodzeń i wyciąganiu stosownych wniosków. Po co zadręczać się, żyć w niepewności, szukać porady tam, gdzie jej nie otrzymasz. Czy nie prościej sięgnąć po karty klasyczne? Publikacja szczególnie polecana osobom, dla których wróżenie to pierwszy krok do poznania tajemnic życia. Talia 56 kart z podręcznikiem.

 

Karty klasyczne – wróżenie – Grażyna Tutak

Karty Klasyczne Wróżenie pudełko

Karty Klasyczne Wróżenie 2 Karty Klasyczne Wróżenie 1 Karty Klasyczne Wróżenie rew

Poznaj już dziś znaczenie wróżebne kart klasycznych i kart Lenormand. Odsłania się przed Tobą ich tajemna moc i mądrość. Poznaj informacje, z których dotychczas korzystali tylko wytrawni specjaliści. Naucz się techniki czytania pojedynczych kart i pracy z całymi układami. Dzięki bogactwu wiedzy wróżbiarskiej talia ta jest niezastąpiona dla każdego, kto chce rozpocząć pracę z kartami klasycznymi. Talia może być pierwszym krokiem w kierunku lepszego, a na pewno pewniejszego jutra. Już dziś przygotuj się na wyzwania przyszłości i zagraj z losem w otwarte karty. Talia 32 kart z podręcznikiem.

Karty intuicyjne Desire – Irma Domagalska

Karty Intuicyjne pudełko

Karty Intuicyjne 3 Karty Intuicyjne 6 Karty Intuicyjne 5
Karty Intuicyjne 2 Karty Intuicyjne 1 Karty Intuicyjne rew

Chcesz poznać swoją przyszłość? Najlepszy sposób to karty, które od stuleci pomagają człowiekowi rozwiązywać problemy, przepowiadać przyszłość i zaradzać niebezpieczeństwom.

Zaś karty intuicyjne Desire służą zarówno do wróżenia, jak i do medytacji – odwołując się do intuicji. Autorka – doświadczona astrolog i wróżka – zwraca uwag na nieco inny aspekt wróżenia. Ma on polegać nie tylko na interpretacji kart i podawaniu gotowych odpowiedzi na dręczące pytania, ale również na pobudzaniu podświadomości własnej i pytającego.

Karty te mają przynosić radość i spełniać marzenia oraz stanowić wskazówkę do rozwoju duchowego, osiągania zadowolenia i szczęścia. Talia 32 kart z podręcznikiem.

 

 

Cygańska karta prawdę Ci powie – Cecylia Wielgoradesz

Cygańska Karta pudełko

Cygańska Karta 3 Cygańska Karta 6 Cygańska Karta 5
Cygańska Karta 2 Cygańska Karta 1 Cygańska Karta rew

Z pewnością znane jest ci powiedzenie „Cyganka prawdę Ci powie”. Jest ono tylko po części prawdziwe, ponieważ nie tyle ważna jest w tym przypadku Cyganka, co jej karty.

Autorka, od ponad 30 lat zajmuje się wróżeniem i przepowiadaniem przyszłości, teraz przekazuje swoją wiedzę w postaci tych kart. Uczy korzystania z nich, opisuje poszczególne karty według kolejności drogi życiowej. Prezentuje również (oprócz powszechnie znanych i stosowanych rozkładów) własne, przez lata wypracowane i sprawdzone. Talia 38 kart z podręcznikiem.

 

Karty podróżnicze – Helena Żuk

Karty Podróżnicze pudełko

Karty Podróżnicze 3 Karty Podróżnicze 6 Karty Podróżnicze 5
Karty Podróżnicze 2 Karty Podróżnicze 1 Karty Podróżnicze rew

Los, czas i przestrzeń – trzy różne słowa połączone w jedność. Trzy elementy towarzyszące w podróży przez życie. Nieustanna wędrówka, wyznaczona przez los w określonym czasie i na wytyczonej przestrzeni, to po prostu zwykłe, codzienne życie Twoje i każdego z nas.

O tych trzech wymiarach są właśnie te karty. W nich mieści się wszystko, każdy szczegół, który dany jest przeżyć człowiekowi w jego życiowej drodze. Proponowane karty mają odmienny wizerunek niż tradycyjne, ich szata graficzna i symbolika zawarte w kolorach i kształcie figur wymagają ciągłej medytacji, gdyż nieustannie coś nowego można w niej dostrzec.

Jeden niespodziewany błysk światła może wyzwolić z nich nową wizję, pozwalającą na ciekawą interpretację. Talia 36 kart z podręcznikiem.

 

Sierpień 26, 2011 at 9:32 am